Loading...

Kabriolety

hella sklep usuwanie dpfkalisz https://www.danoil.pl/glikol-etylenowy-ergolid-a-25c-20-l-p-496.html

Wielu mężczyzn, ale także kobiet marzy o kabriolecie. To taki typ samochodu osobowego, w którym da się złożyć dach i jadąc dosłownie poczuć wiatr we włosach. Latem, w nadmorskich miejscowościach widzimy czasem kierowców tego typu samochodów i im zazdrościmy.

Kabriolety często bowiem pojawiają się w filmach, zwłaszcza amerykańskich i są tam przedstawione, jako synonimy luksusu, ale też wolności. Pozwolić sobie na nie mogą zazwyczaj tylko ludzie zamożni, bowiem taki samochód to raczej kaprys. Mało kto, kto posiada tylko jeden samochód ma akurat kabriolet.

Zazwyczaj ktoś kupuje go sobie, jako kolejną maszynę w swojej „stajni”. Wielu kobietom serce szybciej bije, gdy widzi mężczyznę w kabriolecie. Często pewnie same nie wiedzą, czy chodzi im o niego, czy o ten samochód.

Od razu wyobrażają sobie siebie, na miejscu pasażerki, jadące w słoneczny dzień samochodem z odsłoniętym dachem. Wiatr wieje, a misternie udrapowany szal lub apaszka powiewają sobie swobodnie. Każda z pań chciałaby to przeżyć przynajmniej raz.